Pealeht › Kalenderplaan

EIL 2017 kalenderplaan                         ESIMESED MUUDATUSED!     TÄIENDAMISEL!

 

 

Võistlused               Aeg ja koht                    
   

Ratastoolitennise Balti Cup I etapp

 

24.veebruar, Rocca Al Mare Tennisekeskus, Tallinn

Rahvusvaheline novuse turniir

 

25.veebruar Lindakivi keskus, Tallinn

Paraolümpia sisekergejõustiku MV

 

5. märts, Lasnamäe kergejõustikuhall, Tallinn

Tenniseturniir Vilamoura Open

 

16.-19.märts Vilamoura, Portugal

Bowlingu individuaalsed MV

 

19.märts, Põlva Edu Bowling

BNP Paribas World Team CUP
ratastoolitennise Euroopa kvalifikatsiooniturniir

 

21.-25.märts, Vilamoura, Portugal

Siseboccia individuaalsed või paari MV          

       

8.aprill Sadolin Spordihoone, Rapla

EIL aastakoosolek

 

25.aprill  Tallinn Tere Tennisekeskus saal Lavendel

Parapurjetamise MK -etapp

 

22.-30.aprill Hyeres, Prantsusmaa

Lithuanian Open ratastoolitennise turniir

 

27.-30.aprill Vilnius, Leedu

Tallinna XXX Istevõrkpalliturniir  

    

6.mai  Lilleküla Gümnaasium, Tallinn

IWAS Ratastoolivehklemise MK-etapp, Senior, U17, U23

 

10-14.mai Stadskanaal, Holland

UCI Pararatturite maantee MK-etapp

 

12.-14.mai Maniago, Itaalia

 Ratastoolitennise turniir Albarella Open

 

18.-21.mai Albarella, Itaalia 

Täpsusorienteerumine

 

28.mai Võru Spordikeskuse juures

Ratastoolitenniseturniir Tournoi d'Antibes

 

1.-4.juuni Atibes, Prantsusmaa 

Ratastoolitennise turniir Tournoi Indoors Bulle

 

2.-4.juuni, Bulle, Sveits

Ratastoolitennise turniir BNP Paribas Handisport de Cagnes sur Mer    

 

8.-11.juuni Cagnes sur Mer, Prantsusmaa

Väliboccia võistkondlikud MV

 

10.juuni Hermanni Kindluse õu, Narva

Paraolümpia kergejõustiku MV

 

11. juuni, Pärnu Rannastaadion

IWAS Ratastoolivehklemise MK etapp, Senior

 

28.06-3.07  Varssavi, Poola

Kergejõustiku Lõuna KV

 

1.juuli Võru staadion, Võru

IWAS Ratastoolivehklemise U17 ja U23 MM

 

2.-8.juuli Varssavi, Poola

Elva Spordilaager

 

18.-21.juuli Tartumaa Tervisespordikeskus

Väliboccia võistkondlikud KV

 

19.august Rõuge Ööbikuorg, Võrumaa

Kergejõustiku Põhja KV

 

9.september Audentese staadion, Tallinn

Täpsusorienteerumine 

 

10.september Võru Spordikeskuse juures

Bowlingu võistkondlikud KV

 

7.oktoober, Edu Bowling, Põlva

Bowlingu võistkondlikud MV

 

28. okt või 4 nov, Tallinn

Kabeturniir

 

4.november Narva

IWAS ratastoolivehklemise MM, Senior

 

6.-13.november Rooma, Itaalia
 EPK ujumise MV 19.november Tartu 
   

* MV - meistrivõistlused
  KV - karikavõistlused

 

 

Kalenderplaan 2016

Kalenderplaan 2015

Kalenderplaan 2014