Pealeht › Kalenderplaan

2020 KALENDERPLAAN   (Täieneb!)

 EIL korraldatavad võistlused ning EIL sportlaste (välis)võistlustel osalemised

 

VÕISTLUS

 

  AEG JA KOHT   JUHEND   TULEMUSED

Jeti CUP kurlinguturniir

 

  10.-12.jaanuar Tallinna Tondiraba Jäähall    Info       Tulemused 

Kisakallio CUP

 

  20.-23.jaanuar Lohja, Soome   Info    Tulemused 

Tallinna ratastoolitennise turniir 

 

 

25. jaanuar Rocca al Mare Tennisekeskus, Tallinn

 

       

Sisesõudesarja III etapp

 

  25. jaanuar Tallinna Spordihall        

Kotka istevõrkpalliturniir

 

  8. veebruar Kotka, Soome        

Balti CUP ratastoolitennises, I etapp

 

  22. veebruar Rocca al Mare Tennisekeskus, Tallinn        

Ratastoolikurlingu MM

 

  28. veebruar - 7. märts Wetzikon, Šveits   Info    

EPK Sisekergejõustiku MV

 

  1. märts Lasnamäe Spordihall   Info    

Sisesõudesarja IV etapp

 

  7. märts Narva Spordikeskus        

EMSL Jõud novuse MV

 

  8. märts Jõhvi Spordihoone   Info    

Siseboccia võistkondlikud lahtised MV

 

  22. märts Võru Spordihoone   Info    JÄÄB ÄRA

Siseboccia individuaalsed lahtised MV

 

  11. aprill Paide E-Piim Spordihall   Info     JÄÄB ÄRA

Tallinna Rahvusvaheline Istevõrkpalliturniir

 

  25. aprill Tallinn   Info    JÄÄB ÄRA

Online bowlingu võistk. MV

 

  7.-9.mai Tallinn, Narva, Tartu, Pärnu        JÄÄB ÄRA

Teeraja orienteerumise võistlused

 

  mai Tallinn        JÄÄB ÄRA

Teeraja orienteerumise võistlused

 

  23. või 24. mai Võru        JÄÄB ÄRA

EPK Kergejõustiku MV

 

  14. juuni Tamme Staadion, Tartu        JÄÄB ÄRA

Väliboccia võistk. MV

 

  13. juuni Narva        JÄÄB ÄRA

EMV tennises (sh RT)

 

  8.-9. juuli Kalevi Tenniseklubi, Tallinn        

Elva Spordilaager

 

  20.-23. juuli Elva   Info
Reg.leht
   

Väliboccia Rõuge CUP

 

  15. august Rõuge         

4th White Nights Trophy kurlinguturniir

 

  20.-22. august Tallinna Tondiraba Jäähall   Info    

Euroopa V karikaetapp novuses

 

  21. august Orissaare, Saaremaa        

FINSO paarismägude etapp novuses

 

  23. august Orisaare, Saaremaa        

Kergejõustiku karikavõistlused

 

  26. september Audentese staadion, Tallinn         

Teeraja orienteerumise võistlused

 

  september Võru        

Bowlingu karikavõistlused

 

  oktoober Tartu        

Tallinn CUP ratastoolitennises

 

  oktoober Tallinn        

Tallinn Wheelchair International kurlinguturniir

 

  oktoober Tallinn        

Siseboccia individuaalsed lahtised MV

 

  7. november Narva        

Bowlingu võistkondlikud piirkondlikud MV

 

  november        

EPK male ja kabe MV

 

  21. november Tallinna Puuetega Inimeste Koda        

EPK ujumise MV

 

  november Aura veekeskus, Tartu